Доставка гарячих обідів в Києві

Сертифікат НАССР (ISO 22000: 2018) № V.015-19 від 17.12.2019*

виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Система управління безпекою виробництва страв

*виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Послуги з організації харчування

Доставка обідів в офіси Києва

Доставка обідів в офіси Києва

Якщо на території корпоративного замовника немає можливості організувати їдальню з повним виробничим циклом, то харчування співробітників таких компаній пропонуємо здійснювати за допомогою послуги доставки обідів в офіс. Це можуть бути комплексні обіди або з меню з вільним вибором страв. Обіди готуються в нашому цеху, фасуються в індивідуальну одноразовий посуд, поміщаються в термоконтейнери і доставляються власним транспортом в офіс замовника.  

Організація їдалень та корпоративне харчування

Організація їдалень та корпоративне харчування

За роки роботи ми накопичили величезний досвід в питанні організації столових для корпоративного харчування.  Звернувшись в  кейтерингову компанію «ЄвроЛанч» для відкриття їдальні, ви не тільки заощадите людські та фінансові ресурси, а й отримаєте за короткий проміжок часу професійне  рішення щодо забезпечення харчування співробітників вашої компанії або установи.  

Доставка їжі додому

Доставка їжі додому

Для вирішення проблеми організації повноцінного харчування співробітників невеликих і середніх компаній, а також для приватних осіб пропонуємо скористатися послугою доставки їжі в Києві. Для надання даної послуги у нас є потужна технічна та технологічна база, завдяки якій ми щодня обслуговуємо близько сотні компаній та індивідуальних замовників в Києві та Київській області.  

Кейтеринг в Києві

Кейтерингові послуги в Києві

Пропонуємо Вам скористатися кейтеринговими послугами з організації та гастрономічному супроводу заходів в різних форматах. Багаторічний досвід роботи в ресторанному бізнесі, широкий спектр кейтерінг- послуг, повний набір технологічного обладнання, професійне обслуговування, індивідуальний підхід до кожного замовника та бездоганна якість страв дозволяють нам задовольняти всі побажання навіть найвимогливіших клієнтів.  


Нова послуга для індивідуальних клієнтів!

Для приватних клієнтів пропонуємо доставку додому в межах Києва кулінарних виробів з високоякісних продуктів для домашнього приготування. Ви можете замовити готову страву або свіжоморожений напівфабрикат. Займайтесь своїми улюбленими справами, а про страви до вашого столу подбаємо ми!

Перейти на сайт кулінарії для оформлення замовлення на доставку додому напівфабрикатів або готових страв >>>

Новим клієнтам

Залишити заявку прямо зараз, щоб замовити дегустацію (для компаній від 10 чол)

Замовити дегустацію

Існуючим клієнтам

Ваша думка дуже важлива для нас! Ми з вдячністю приймаємо всі Ваші коментарі!

Залишити відгук