Доставка гарячих обідів в Києві

Сертифікат НАССР (ISO 22000: 2018) № V.015-19 від 17.12.2019*

виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Система управління безпекою виробництва страв

*виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Свіжі та екологічно чисті продукти

Готуємо виключно зі свіжих та екологічно чистих продуктів!

Висока якість страв досягається завдяки суворому контролю й використанню винятково свіжих і екологічно чистих продуктів від перевірених постачальників. Наші постачальники - це наші стратегічні партнери! Сировина, що надходить періодично піддається аналізу. Крім того, перевіряються на відповідність дійсності сертифікати якості продукції постачальників.

приготування по-домашенему смачної і корисної їжі

В основі нашого меню корпоративного та домашнього харчування лежить принцип збалансованості, який в повній мірі і в правильному співвідношенні забезпечує надходження в організм усіх поживних речовин: білків, вуглеводів, жирів, вітамінів і мінералів.

Основні принципи формування меню:

  • продуктово-харчова різноманітність;
  • кулінарна, смакова різноманітність;
  • часова різноманітність меню;
  • природність і безпека - тільки натуральні інгредієнти від перевірених постачальників.

Можете бути впевнені в якості сировини:

  • Поставки сировини здійснюються тільки від перевірених постачальників та фермерських господарств, з якими укладені довгострокові договори.
  • Здійснення поставок сировини і товарів відбувається безпосередньо від постачальників на наші виробничі підприємства. Перевагою такої форми постачання є скорочення часу перебування товарів в дорозі за рахунок відсутності додаткових складських ланок, що в свою чергу дозволяє забезпечити найбільший ступінь збереження сировини та її якості.
  • Багато наших постачальників є виробниками продукції  або прямими дистриб'юторами.
  • Суворий контроль під час прийому вхідної сировини. Обов'язковий документальний супровід поставок товару (сертифікати якості та інші необхідні документи).
  • Прийом виключно свіжих і екологічно чистих продуктів. Продукти, що надійшли періодично піддаються аналізу. Крім того, перевіряються на відповідність дійсності сертифікати якості продукції постачальників. 
  • За час існування нами створена ефективна технологічна база, що в комплексі з багатоступеневим контролем дозволяє на сьогоднішній день забезпечити високі стандарти якості.

Наші виробничі цехи оснащені всім необхідним для приготування і доставки обідів: від професійного виробничого обладнання цехів до систем вентиляції та кондиціонування.

Висока кваліфікація наших співробітників дозволяє в повній мірі здійснювати реалізацію концепції послуги доставки обідів, а саме - приготування по-домашенему смачною і корисною їжі і швидка її доставка замовнику.

Новим клієнтам

Залишити заявку прямо зараз, щоб замовити дегустацію (для компаній від 10 чол)

Замовити дегустацію

Існуючим клієнтам

Ваша думка дуже важлива для нас! Ми з вдячністю приймаємо всі Ваші коментарі!

Залишити відгук