Доставка гарячих обідів в Києві

Сертифікат НАССР (ISO 22000: 2018) № V.015-19 від 17.12.2019*

виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Система управління безпекою виробництва страв

*виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Виробнича база послуги доставки обідів

На даний момент для послуги доставки обідів в офіси ми здійснюємо приготування страв у виробничих приміщеннях групи компаній «Евросіті», розташованих в різних районах Києва. Таке рішення дозволило нам суттєво скоротити час доставки їжі, і, як наслідок, поліпшити якість страв що доставляються і зберегти задані температурні параметри. Це є однією з основних наших переваг.

Виробництво обідів для доставки

На користь якості ми навмисно відмовилися від використання технологій, які зменшують загальну собівартість послуги. Тому готуємо наші страви тільки з якісних натуральних продуктів, без використання напівфабрикатів, підсилювачів смаку, барвників та інших харчових добавок. Тому наші клієнти отримують тільки все найцінніше і життєво необхідне для повноцінної життєдіяльності у вигляді по-домашньому смачної і корисної їжі.

Виробниче обладнання обідів для доставки

За час існування нами була створена ефективна технологічна база, що в комплексі із суворим контролем на всіх етапах виробництва дозволяє, на сьогоднішній день, забезпечити високі стандарти якості.

Виробниче обладнання для приготування їжі

Ми говоримо про швидке харчування, але це не має нічого спільного з поняттям "фаст-фуд" або приготуванням страв "на швидку руку". Всі наші виробничі приміщення за характером організації виробництва відносяться до підприємств з повним технологічним процесом, на яких виконуються весь ланцюжок налагоджених бізнес-процесів, починаючи з прийому та зберігання сировини і закінчуючи фасуванням та відвантаженням готових обідів.

Устаткування кухні для доставки обідів

Загострення конкуренції на ринку і збільшений споживчий попит призвели до вдосконалення не тільки організації роботи самих цехів, а й впровадження нових технологій з використанням новітніх типів обладнання. Наше виробництво оснащене всіма необхідними сучасними технічними засобами: від професійного виробничого обладнання цехів до систем вентиляції та кондиціонування, що сприяє вдосконаленню виробничого процесу.

Кваліфікація нашого персоналу в повній мірі дозволяє здійснити реалізацію концепції нашої послуги доставки обідів: приготування по-домашенему смачною і корисною їжі та швидка її доставка клієнту.

Новим клієнтам

Залишити заявку прямо зараз, щоб замовити дегустацію (для компаній від 10 чол)

Замовити дегустацію

Існуючим клієнтам

Ваша думка дуже важлива для нас! Ми з вдячністю приймаємо всі Ваші коментарі!

Залишити відгук