Доставка гарячих обідів в Києві

Сертифікат НАССР (ISO 22000: 2018) № V.015-19 від 17.12.2019*

виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Система управління безпекою виробництва страв

*виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Організація збалансованого харчування

Всім відомо, що харчування є основою життя людини, ну а від якості харчування багато в чому залежить його здоров'я і безпосередньо сама якість життя. Саме тому організацію корпоративного харчування (або послугу доставки обідів) ми розглядаємо в рамках основ раціонального харчування, принципів збалансованості їжі, і забезпечення оптимальної потреби організму в харчових речовинах, здатних заряджати людину необхідною енергією. Нами розроблені, введені в дію і успішно реалізовані концепції забезпечення збалансованого харчування для десятків тисяч співробітників сотень організацій і компаній.

наші страви готуються
приготування їжі

Пропонований асортимент складений таким чином, що більшість людей без особливих зусиль зможуть підібрати для себе страви для забезпечення найбільш підходящого харчового раціону в залежності від особливостей організму або роду занять (вік, стан здоров'я, кулінарні вподобання, ступінь фізичного або розумового навантаження, і т.д .)

В основі нашого меню корпоративного харчування лежить принцип збалансованого харчування, який в повній мірі і в правильному співвідношенні забезпечує надходження в організм усіх поживних речовин: білків, вуглеводів, жирів, вітамінів і мінералів.

Принципи формування меню:

  • Продуктово-харчова різноманітність. М'ясо, риба, овочі, каші, бобові, зелень, фрукти, свіжі соки, компоти і т.д.
  • Кулінарна та смакова різноманітність. Різноманітність кулінарної обробки і способів приготування.
  • Часова різноманітність меню. Сезонна, місячна, тижнева, зміна меню протягом дня - сніданок, обід, вечеря.
  • Природність та безпека. Використання високоякісної сировини від перевірених постачальників.

Всі наші страви готуються тільки з якісних натуральних продуктів, що поставляються від перевірених постачальників, без використання напівфабрикатів, підсилювачів смаку, барвників та інших харчових добавок. Тому наші клієнти отримують тільки все найцінніше і життєво необхідне для своєї повноцінної життєдіяльності в якості по-домашньому смачної і корисної їжі.

пприготування обідів
професійне виробниче обладнання

Наші виробничі цехи оснащені всім необхідним для приготування і доставки обідів: від професійного виробничого обладнання цехів до систем вентиляції та кондиціонування.

Висока кваліфікація наших співробітників дозволяє в повній мірі здійснювати реалізацію концепції послуги доставки обідів, а саме - приготування по-домашенему смачною і корисною їжі та швидка її доставка замовнику.

Новим клієнтам

Залишити заявку прямо зараз, щоб замовити дегустацію (для компаній від 10 чол)

Замовити дегустацію

Існуючим клієнтам

Ваша думка дуже важлива для нас! Ми з вдячністю приймаємо всі Ваші коментарі!

Залишити відгук