Здорове харчування в офісі: як організувати режим?
Свіжі овочі та фрукти, каші та супи - все це дуже корисно, але забирає багато часу або недоступно для тих, хто цілий день працює в офісі. Тут зібрані деякі поради щодо здорового харчування для трудоголіків: про режим, балансі білків-жирів-вуглеводів, корисних перекуси, вечерях після робочого дня.
Сьогодні поговоримо про те, як організувати правильний режим харчування. Одне з головних правил здорового харчування — їсти часто, в один і той же час кожен день. Як це організувати, якщо у тебе то звіт, то дедлайн, то аудит? Давайте проаналізуємо прийоми їжі протягом дня.
Щоб встигнути приготувати та з'їсти сніданок, потрібно встати раніше, а значить — лягти теж не під ранок. Чи варто нагадувати, що чим раніше ти засинаєш, тим краще відпочиваєш, навіть якщо прокинешся рано-вранці? Нехай сніданок буде ще одним стимулом не засиджуватися допізна.
Від сніданку до обіду проходить дуже багато часу, сидіти без їжі так довго шкідливо для обміну речовин і печінки. Дуже рекомендуємо перекусити — наприклад, за чаєм, який ти напевно будеш розпивати з колегами прийшовши в офіс.
Ланч — Не слово з дитячого садка, а дуже навіть корисна звичка. Тим більше, що до четвертої години вечора працездатність різко падає. Кращий спосіб змусити мізки працювати швидше — відволіктися.
Фейсбук та ігри не вважаються — це все те ж просиджування штанів (привіт, целюліт) і мука очей екраном комп'ютера. Інша справа — перекус: і прогулятися доведеться, і запаси енергії поповниш.
«Вечеряти пізніше шостої» — мало того, що автори цієї ідеї були слабо обізнані в фізіології (про шкоду цього прийому читай в тексті «Не їсти після шостої: вірний шлях до лікарні»), так ці люди ще й не працювали.
Як можна організувати останній прийом їжі о шостій годині вечора, якщо саме в цей час ти закінчуєш працювати (а то і пізніше)?
Ще раз закликаємо: спокійно їж після шостої, сьомої, та хоч восьмої — просто припиняй жувати за три години до сну, особливо якщо ти цілий день працюєш.