Доставка гарячих обідів в Києві

Сертифікат НАССР (ISO 22000: 2018) № V.015-19 від 17.12.2019*

виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Система управління безпекою виробництва страв

*виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Здорове харчування в офісі: як організувати режим?

Свіжі овочі та фрукти, каші та супи -  все це дуже корисно, але забирає багато часу або недоступно для тих, хто цілий день працює в офісі. Тут зібрані деякі поради щодо здорового харчування для трудоголіків: про режим, балансі білків-жирів-вуглеводів, корисних перекуси, вечерях після робочого дня.

Сьогодні поговоримо про те, як організувати правильний режим харчування. Одне з головних правил здорового харчування — їсти часто, в один і той же час кожен день. Як це організувати, якщо у тебе то звіт, то дедлайн, то аудит? Давайте проаналізуємо прийоми їжі протягом дня.

Щоб встигнути приготувати та з'їсти сніданок, потрібно встати раніше, а значить — лягти теж не під ранок. Чи варто нагадувати, що чим раніше ти засинаєш, тим краще відпочиваєш, навіть якщо прокинешся рано-вранці? Нехай сніданок буде ще одним стимулом не засиджуватися допізна.

Від сніданку до обіду проходить дуже багато часу, сидіти без їжі так довго шкідливо для обміну речовин і печінки. Дуже рекомендуємо перекусити — наприклад, за чаєм, який ти напевно будеш розпивати з колегами прийшовши в офіс.

Ланч — Не слово з дитячого садка, а дуже навіть корисна звичка. Тим більше, що до четвертої години вечора працездатність різко падає. Кращий спосіб змусити мізки працювати швидше — відволіктися.

Фейсбук та ігри не вважаються — це все те ж просиджування штанів (привіт, целюліт) і мука очей екраном комп'ютера. Інша справа — перекус: і прогулятися доведеться, і запаси енергії поповниш.

«Вечеряти пізніше шостої» — мало того, що автори цієї ідеї були слабо обізнані в фізіології (про шкоду цього прийому читай в тексті «Не їсти після шостої: вірний шлях до лікарні»), так ці люди ще й не працювали.

Як можна організувати останній прийом їжі о шостій годині вечора, якщо саме в цей час ти закінчуєш працювати (а то і пізніше)?

Ще раз закликаємо: спокійно їж після шостої, сьомої, та хоч восьмої — просто припиняй жувати за три години до сну, особливо якщо ти цілий день працюєш.

Новим клієнтам

Залишити заявку прямо зараз, щоб замовити дегустацію (для компаній від 10 чол)

Замовити дегустацію

Існуючим клієнтам

Ваша думка дуже важлива для нас! Ми з вдячністю приймаємо всі Ваші коментарі!

Залишити відгук