Доставка гарячих обідів в Києві

Сертифікат НАССР (ISO 22000: 2018) № V.015-19 від 17.12.2019*

виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Система управління безпекою виробництва страв

*виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Організація харчування в офісі

Більшу частину часу ми проводимо на роботі. Безперервно працювати, не підзаряджаючись енергією досить складно, тому в розкладі дня передбачено обідню перерву. У різних компаніях харчування співробітників організовано по-різному. Поговоримо про існуючі варіанти.

В опублікованих на сайті статтях ми вже торкалися теми організації харчування на роботі, але мова йшла більше про здоров'я, про те, які продукти варто приймати, щоб нормально насититися і не нашкодити шлунку. А в цій статті хотілося б поговорити про те, як взагалі може бути організовано харчування в офісі, адже варіантів достатньо багато.

Харчування в корпоративній їдальні

Чи не багато компаній можуть надати своїм співробітникам безкоштовне харчування в офісі, а столові є в одиницях. Зазвичай їдальні є або в державних організаціях і на заводах (вони залишилися там ще з радянських часів), або у великих бізнес-центрах, в яких розміщуються декілька компаній. Ці компанії ділять між собою одну їдальню.

Варіант з їдальнею - найзручніший, і якщо у вас на роботі вона є — ви щасливчик.

Деякі компанії, в яких немає їдальні, обладнують для своїх співробітників кухню з мікрохвильовою піччю. Кожен працівник приносить з дому обід, і є можливість розігріти його в мікрохвильовці і спокійно поїсти, сидячи за нормальним обіднім столом. Такий спосіб організації харчування в офісі — далеко не найгірший варіант. У вас в будь-якому випадку є можливість прийняти гарячу їжу. Однак, мікрохвильовка зазвичай одна на всіх, і якщо співробітників багато, то перед мікрохвильовкою може утворитися чергу. Тому час прийому їжі може затягнутися. А ще, якщо кухня погано ізольована від решти офісу, запахи їжі можуть поширюватися по ньому, ніж викликати невдоволення деяких. Чим більше співробітників працює в компанії, тим більше повинна бути кухня або їдальня, адже бажаючих комфортно пообідати в офісі може виявитися більше, ніж може дозволити розмір приміщення.

Якщо недалеко від вашої роботи є кафешка або ресторан, а харчування в офісі у вас не організовано, можна ходити пообідати туди. Під час обідньої перерви багато хто з них пропонують недорогі бізнес-ланчі. Але буває так, що в кафе немає місць, або обслуговують вас довго через наплив відвідувачів. Що робити в цьому випадку?

Найпростіший варіант — використовуючи послуги кейтерингу замовити в офіс піцу або суші. Однак щодня харчуватися такою їжею навряд чи хтось довго зможе. Суші через безліч сирих морських інгредієнтів є продуктом з підвищеним ризиком, ними особливо не наїсися, а піца — при щоденному прийомі по суті своїй здоров'ю на користь не піде.

Доставка обідів в офіс

Наступним способом є послуга доставки обідів в офіс, яку ще називають заморським словом «кейтерінг». Останнім часом така послуга стала дуже популярною. Цим можуть займатися не тільки спеціалізовані кейтерингові компанії, але і кафе та ресторанчики, що мають домовленість з фірмами.

Послуга найчастіше пропонується у вигляді меню комплексного обіду: на вибір два-три супу, салату, другі страви, гарніру і т.п. Кожен співробітник за допомогою листа опитувальника заздалегідь вибирає, що він їстиме. Призначений або обраний ініціативна людина узагальнює дані побажання і відправляє замовлення через сайт постачальника послуг кейтерингу або по електронній пошті. Зазвичай замовлення їжі оформляє секретар або офіс менеджер. Після цього в призначений час обід доставляють згідно із замовленням.

Таке харчування в офісі має ряд переваг: гарячий обід доставляється прямо в офіс, зазвичай в одноразовому посуді, мити який не треба. Довіряти організацію харчування таким способом потрібно тільки надійним кейтеринговим компаній або кафе, щоб бути впевненим, що їжа, яку вам доставили, не тільки безпечна, але і дійсно якісна і корисна.

Організувати харчування в офісі — дуже важливе завдання, і мудрі власники і керівники компаній розуміють це і йдуть своїм працівникам назустріч в питанні організації обідів, адже тільки ситий співробітник може працювати продуктивно.

Новим клієнтам

Залишити заявку прямо зараз, щоб замовити дегустацію (для компаній від 10 чол)

Замовити дегустацію

Існуючим клієнтам

Ваша думка дуже важлива для нас! Ми з вдячністю приймаємо всі Ваші коментарі!

Залишити відгук