Доставка гарячих обідів в Києві

Сертифікат НАССР (ISO 22000: 2018) № V.015-19 від 17.12.2019*

виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Система управління безпекою виробництва страв

*виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Що їсти для здоров'я і довголіття

Здоров'я не в вишуканих, делікатесах або « заморській ікрі баклажанній ». Щоб добре себе почувати, зміцнити імунітет і жити довго та щасливо цілком вистачить кількох наших «рідних» продуктів. Головне — якісних, правильно приготовлених і в міру з'їдених. Поради експертів, що потрібно їсти і пити, щоб не хворіти

Що їсти, щоб не хворіти

Експерт - лікар-гастроентеролог, дієтолог Лариса Бойченко радить обов'язково включати в своє щоденне меню овочі, фрукти, каші, кисломолочні продукти, рибу або м'ясо. І ось чому.

1. Овочі та фрукти

Овочі та фрукти містять клітковину, мікроелементи та вітаміни. Клітковина допомагає кишечнику нормально працювати, вітаміни і мікроелементи зміцнюють імунну систему. Пам'ятайте, що в овочах яскравого кольору — насиченого зеленого, червоного, помаранчевого, жовтого кольорів — міститься багато антиоксидантів, які захищають організм від старіння.

Скільки їсти

60-70 % щоденного раціону повинні складати овочі та фрукти. Овочів має бути більше — біля 50-60%. Фруктів — 10% взимку і 15-20% влітку-восени.

З урахуванням того, що в середньому людина з'їдає близько 1 кг їжі в день, овочів має бути близько 500 г, фруктів — 100-200 г.

2. Каші

Каші повинні бути цільнозернові — це головна умова того, що від них буде користь. В цілому зерні міститься багато клітковини і мікроелементів. Також каші містять повноцінний рослинний білок.

А в висівках ще багато вітамінів групи В, які нормалізують мікрофлору кишечника і очищають організм

Скільки їсти

10-15% повинні займати каші в вашому щоденному меню.

3. Кефір, сир, йогурт, сметана и т.д.

Кисломолочні продукти містять білок і молочний жир, що легко засвоюються і сприяють хорошій роботі кишечника. Бактерії, що містяться в кисломолочних продуктах « дружать » з бактеріями нашого організму, допомагають їм працювати і таким чином підвищують імунітет.

Важливо вживати «правильні» молочні продукти — термін зберігання яких не перевищує 7, в крайньому випадку, 10 днів.

Скільки їсти

Кисломолочні продукти, як і каші, повинні складати 10% щоденного раціону.

4. Риба

Риба містить, умовно кажучи, практично всі корисні елементи таблиці Менделєєва. Калій, кальцій, йод, марганець, мідь, залізо, цинк, бор, магній, літій, фтор, натрій, бром, фосфор і т.д., як ви вже здогадалися, просто необхідні для нормальної роботи всього організму.

Омега-3 і омега-6 жирні кислоти, якими багата риба, допомагають гарній роботі серця, борються з різного роду запаленнями, виводять з організму шкідливі речовини і це всього лише їх деякі « жирні » переваги.

Рибу найкраще брати ту, яка виросла в природі — річці, озері, морі, океані, а не вирощений на рибних фермах. Найкраще рибу готувати на пару, відварювати або запікати — так в ній збережеться більше корисних речовин.

Скільки їсти

10% щоденного раціону це — риба або м'ясо — до чого душа більше лежить. На тиждень має бути 2-3 рибних дні.

5. М'ясо

М'ясо — це в першу чергу повноцінний білок. Потрібен для побудови клітин, а, отже, і для зростання всього організму. Крім того, червоне м'ясо — яловичина, телятина, печінка — містить багато заліза. Також м'ясо підвищує імунітет.

М'ясо, як і рибу, краще відварювати або запікати.

Скільки їсти

М'ясо, як уже говорилося, має займати 10% щоденного раціону, але « змішувати » м'ясо з рибою не варто — м'ясні дні потрібно чергувати з рибними.

6. Рослинна олія

У щоденному раціоні також повинне бути рослинне масло. Масло може бути будь-яким — соняшниковим, кукурудзяним, конопляним, оливковим & mdash; але обов'язково нерафінованим.

Скільки їсти

Рослинного масла досить 5-10 г на день. Якщо харчування повноцінне, то тваринний жир в чистому вигляді не потрібен — він надходить в організм разом з рибою, м'ясом, молочними продуктами.

7. Вода

Пийте чисту воду. Крім води, в першій половині дня можна пити чай або каву, але вони повинні бути хорошої якості. Тобто, кава — свіжозаварений мелений, чай — заварений з чайного листя.

Скільки пити

В середньому на добу людина повинна вживати 1,5 літра води. Врахуйте, що якщо у вас протягом дня підвищене фізичне навантаження – на роботі або в спортзалі & ndash; то і води вашому організму потрібно більше.

Новим клієнтам

Залишити заявку прямо зараз, щоб замовити дегустацію (для компаній від 10 чол)

Замовити дегустацію

Існуючим клієнтам

Ваша думка дуже важлива для нас! Ми з вдячністю приймаємо всі Ваші коментарі!

Залишити відгук