Доставка гарячих обідів в Києві

Сертифікат НАССР (ISO 22000: 2018) № V.015-19 від 17.12.2019*

виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Система управління безпекою виробництва страв

*виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Блог про їжу та харчування


Здорове харчування в офісі: як організувати режим?

Свіжі овочі та фрукти, каші та супи - все це дуже корисно, але забирає багато часу або недоступно для тих, хто цілий день працює в офісі. Тут зібрані кращі поради щодо здорового харчування для трудоголіків: про режим, балансі білків-жирів-вуглеводів, корисних перекуси, вечерях після робочого дня.  

Організація харчування в офісі

Більшу частину часу ми проводимо на роботі. Безперервно працювати, не підзаряджаючись енергією досить складно, тому в розкладі дня передбачено обідню перерву. У різних компаніях харчування співробітників організовано по-різному. Поговоримо про існуючі варіанти.  

Здорове харчування в офісі

Офіс — наш другий дім. І якщо вам не доводиться снідати і вечеряти на роботі (що означає, що вам вже неймовірно пощастило), то вже обідаєте ви точно там. Чай з тістечком, пара яблук з дачі колеги або піца на замовлення? Це ваш обід? Що ж, ви відстали від останніх віянь моди на здорове харчування. Але це легко виправити.  

Слоу фуд - якою має бути їжа, або організація правильного харчування

Сучасні городяни називаються останнім часом «бутербродною людиною». Людина харчується у фаст-фудах і вдома, швидко поглинаючи все, що під руку потрапить, і вливаючи в себе літри кави. Такий спосіб «отримання поживних речовин» навряд чи можна назвати здоровим  

Що їсти для здоров'я і довголіття

Здоров'я - не в вишуканих делікатесах. Щоб добре себе почувати, зміцнити імунітет і жити довго та щасливо цілком вистачить кількох наших «рідних» продуктів. Головне — якісних, правильно приготовлених і в міру з'їдених. Що потрібно їсти і пити, щоб не хворіти.  

Обід по-німецьки

Про біляпивний характер німецької кухні ходить безліч міфів. Де правда, а де вигадка розібратися дуже складно. Про те, що їдять німці і як це приготувати  

Обід з професором Преображенським

Іноді улюблений твір може стати провідником у світ, який вже існує тільки на сторінках книг.  

Новим клієнтам

Залишити заявку прямо зараз, щоб замовити дегустацію (для компаній від 10 чол)

Замовити дегустацію

Існуючим клієнтам

Ваша думка дуже важлива для нас! Ми з вдячністю приймаємо всі Ваші коментарі!

Залишити відгук