Доставка гарячих обідів в Києві

Сертифікат НАССР (ISO 22000: 2018) № V.015-19 від 17.12.2019*

виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Система управління безпекою виробництва страв

*виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Акції послуги доставки обідів

Ми намагаємося не тільки готувати по-домашньому смачну їжу і надавати сервіс доставки обідів і організацію корпоративного харчування на високому рівні, але і радувати улюблених клієнтів різними приємними бонусами у вигляді акцій, спеціальних пропозицій і дисконтів.

Програма лояльності.

Приєднавшись до нашої програми лояльності, Ви можете отримати ряд переваг, серед яких:

  • накопичувальна знижка до 10 % на вартість замовлених обідів з меню вільного вибору;
  • індивідуальні знижки 10 % на обслуговування в закладах, що входять в групу компаній «ЄВРОСІТІ»;
  • безкоштовна оренда банкетних залів для проведення корпоративів;
  • знижки до 20% на проведення і обслуговування банкетів, фуршетів;
  • спеціальні призи, бонуси і знижки від наших партнерів.
Програма лояльності

Постійно діюча акція:

Знижка 20% на перший тиждень харчування або 10% на перший місяць харчування*

при зміні Вашого поточного постачальника послуг з організації корпоративного харчування на кейтерингову компанію "Євроланч"

Беручи участь в даній акції Ви не тільки отримаєте індивідуальне рішення з організації харчування Ваших співробітників, але і надійного партнера з бездоганною репутацією і налагодженими виробничими і логістичними бізнес процесами в області кейтерингу.

* індивідуальний підхід для компаній, які замовляють від 50 обідів на одну адресу доставки при укладанні контрактів на поставку обідів від 6 місяців.

Хто ще може отримати знижку?

Учасниками програми лояльності кейтерингової компанії «ЄвроЛанч», а також акцій, які вона проводить, можуть стати клієнти, які заповнили реєстраційну форму на нашому сайті і скористалися послугою доставки обідів.

приємні бонуси у вигляді акцій

Накопичувальна знижка

Ми цінуємо своїх постійних клієнтів, і прагнемо створити для них найкомфортніші та вигідні умови. Замовляти обіди в «ЄвроЛанч» через сайт стало ще вигідніше. Спеціально для постійних користувачів послуги доставки обідів діє накопичувальна система знижок на страви з меню вільного вибору. Чим більше ви замовляєте, тим вище відсоток вашої знижки.

Знижки при замовленні комплексних обідів

Для компаній, замовлення котрих складається з десяти і більше обідів,ми розробили спеціальну пропозицію, що складено зі страв меню вільного вибору і згруповано в комплексні обіди. Оформивши замовлення на доставку таких комплексів клієнт моментально економить до 10% від роздрібних цін меню вільного вибору.

Замовлення комплексних обідів за спеціальною ціною

Для великих компаній, харчування співробітників яких входить в соціальний пакет і сплачується безпосередньо компанією, ми пропонуємо спеціально розроблені комплекси з фіксованим кількісним набором страв та фіксованою ціною. Використання таких комплексних обідів при організації харчування співробітників дозволяє економити компаніям  до 30% від регулярних цін на страви для доставки обідів. Крім того, це спрощує процес планування бюджету та схему взаєморозрахунків.

Бонусна система

На даний момент йде розробка бонусної системи, яка буде доступна всім клієнтам, що оформляє замовлення через наш сайт. Накопичені бонуси можна буде використовувати при оплаті, як замовлених обідів, так і додаткових послуг: організація і проведення банкетів, фуршетів, корпоративів.

Ми не припиняємо роботи над розвитком нашої програми лояльності і обов'язково порадуємо Вас новими цікавими пропозиціями.

Новим клієнтам

Залишити заявку прямо зараз, щоб замовити дегустацію (для компаній від 10 чол)

Замовити дегустацію

Існуючим клієнтам

Ваша думка дуже важлива для нас! Ми з вдячністю приймаємо всі Ваші коментарі!

Залишити відгук