Доставка гарячих обідів в Києві

Сертифікат НАССР (ISO 22000: 2018) № V.015-19 від 17.12.2019*

виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Система управління безпекою виробництва страв

*виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Організація їдалень корпоративного харчування

За роки роботи ми накопичили величезний досвід в питанні організації їдалень для забезпечення корпоративного харчування. Для корпоративних замовників ми розробили ряд стандартизованих рішень, які дозволяють клієнтам з різними фінансовими можливостями знайти для себе відповідну пропозицію з відкриття їдальні в його офісі або на виробництві.

гастроємності з їжею
гастроємності з салатами
гастроємності з основними стравами

Ми дуже пишаємося тим, що в різних форматах нами здійснено цілий ряд рішень з організації корпоративного харчування для представників різних галузевих бізнесів. В рамках реалізації проектів по організації корпоративного харчування нами були спроектовані побудовані та запущені в експлуатацію їдальні, буфети, лінії роздачі їжі, здійснені нестандартні проекти доставки готових обідів.

Проектування корпоративних їдалень
Проект ліній роздачі
Проект лінії роздачі комплексних обідів

Проекти з організації корпоративного харчування.

За роки роботи нам довелося здійснити сотні проектів з організації корпоративного харчування по індивідуально розробленим рішенням для великих корпоративних замовників. Серед компаній та організацій з “гучними іменами”, для яких ми мали честь розробити, організувати і забезпечити харчування співробітників, хочеться особливо виділити наступні:

 • БЦ «Горизонт» та БЦ «Подол Плаза» - Їдальні з повним циклом виробництва в бізнес-центрах.
 • Кабінет Міністрів України - Їдальня з повним циклом виробництва та буфет з реалізацією обмеженого асортименту продукції
 • Національна філармонія України - Буфет з реалізацією обмеженого асортименту продукції, включаючи продукцію з напівфабрикатів високого ступеня готовності, холодні та гарячі страви, закуски, напої, а також покупні товари. За необхідності розгортається ресторан виїзного обслуговування для організації, проведення та обслуговування фуршетів та банкетів.
 • Національна телекомпанія України - Корпоративна їдальня з повним циклом виробництва, буфет та кафе з обслуговуванням офіціантами в будівлі телекомпанії.
 • Національний медичний університет - Студентська їдальня з повним циклом виробництва та студентський буфет.
 • Гіпермаркет «Ашан» - Пункт прийому їжі з лінією роздачі готових страв (приготування їжі на наших зовнішніх виробничих потужностях, доставка готової їжі нашим автотранспортом).
 • компанія «Ciklum» - Корпоративна їдальня. Організація корпоративного харчування відбувається на території замовника, видача готових страв через лінію роздачі з викладенням їжі в гастроємності. Приготування обідів - на виробничих потужностях нашої мережі. Доставка гарячої їжі в офіс відбувається в спеціальних термоконтейнерах.
 • та багато інших

Обговорити Ваш проект

Наші фахівці брали безпосередню участь в проектуванні, введенні в експлуатацію та організації роботи перерахованих вище закладів корпоративного харчування.

Проект корпоративної їдальні 1
Проект корпоративної їдальні 2
Проект корпоративної їдальні 3
Проект корпоративної їдальні 4

Безпечне харчування від сертифікованого оператора!

Особлива увага при проектуванні, відкритті їдалень та їх експлуатації кейтерінгова компанія «ЄвроЛанч» приділяє безпеці харчування та якості своєї продукції.

Сертифікат НАССР (ISO 22000: 2018) № V.015-19 отриманий 7 грудня 2019 року підтверджує ефективну систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно до міжнародних стандартів. Тому Ви можете бути впевнені у високій компетенції нашої кейтеринговой компанії - сертифікованого оператора корпоративного харчування.

Наша система управління безпекою, заснована на принципах НАССР, успішно пройшла аудит незацікавленої стороною (органом з сертифікації) та визнана відповідає принципам НАССР.

Дізнатися більше

Кращі рішення з організації корпоративного харчування

Кращі рішення з організації корпоративного харчування!

Під час розробки рішень з організації корпоративного харчування ми завжди прислуховуємось до побажань і потреб клієнтів. Дані рішення реалізують наші висококласні фахівці, спираючись на свої знання та багаторічний досвід роботи в сфері громадського харчування.

 • Ми беремо на себе вирішення всіх адміністративних, проектних та технічних питань , пов'язаних з плануванням і організацією корпоративного харчування (організація їдальнь, кухні, лінії роздачі готових страв, буфетів і тд).
 • Ми беремо на себе вирішення всіх організаційних та кадрових питань, пов'язаних з організацією та роботою корпоративної їдальні або іншого пункту харчування.
 • Приготування їжі на своїх технічних потужностях і доставка гарячих обідів на територію замовника або приготування безпосередньо на кухні замовника,
 • Організація роздачі страв з повним або частковим самообслуговуванням або з обслуговуванням офіціантами;
 • Організація всіх тимчасових прийомів їжі (сніданків, обідів, вечерь), а також організація корпоративного харчування нічних змін;
 • Організація харчування на корпоративних заходах . Забезпечення харчування на презентаціях, конференціях, семінарах, тематичних святах.
 • Організація та проведення фуршетів, банкетів, кава-пауз.
 • Організація харчування туристичних груп , будівельних бригад , організованих масових заходів.

Отримати пропозицію

Звернувшися до кейтерингової компаніЇ «ЄвроЛанч» з питанням відкриття їдальні для забезпечення корпоративного харчування, ви не тільки заощадите людські та фінансові ресурси, а й отримаєте за короткий проміжок часу професійне рішення щодо забезпечення харчування співробітників Вашої компанії або установи.

Новим клієнтам

Залишити заявку прямо зараз, щоб замовити дегустацію (для компаній від 10 чол)

Замовити дегустацію

Існуючим клієнтам

Ваша думка дуже важлива для нас! Ми з вдячністю приймаємо всі Ваші коментарі!

Залишити відгук