Доставка гарячих обідів в Києві

Сертифікат НАССР (ISO 22000: 2018) № V.015-19 від 17.12.2019*

виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Система управління безпекою виробництва страв

*виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Кейтеринг в Києві

Кейтерінгова компанія "Євроланч" пропонує корпоративним і приватним замовникам скористатися кейтеринговими послугами з організації та гастрономічному супроводу заходів в різних форматах.

Багаторічний досвід роботи в ресторанному бізнесі, широкий спектр кейтерінг- послуг, повний набір технологічного обладнання, професійне обслуговування, індивідуальний підхід до кожного замовника та бездоганна якість страв дозволяють нам задовольняти всі побажання навіть найвимогливіших клієнтів.

Кейтерінгова компанія Євроланч

Наші послуги кейтерингу:

 • Кава брейк

  Організація перерв (кава-пауз) для семінарів, конференцій, форумів. Кращі сорти заварного кави і чаю. Свіжа випічка, тістечка, фірмові закусочкі.

  Вартість організації кави-брейка - від 150 грн на 1 гостя

 • Фуршет

  Проведення фуршетів для різних заходів. Оформлення фуршетних столів з урахуванням концепції заходу, що планується. Різноманітні закуски в форматі "finger-food". Акцент - на легких стравах і закусках.

  Вартість організації фуршету - від 300 грн на 1 гостя

 • Банкет

  Організація і проведення банкетів. Два власних банкетні зали. Оформлення залу з урахуванням тематики заходу, що проводиться. Розміщення столів і розсадження гостей згідно з планом. Порційні страви з асортименту більше, ніж 200 страв.

  Вартість організації банкету - від 500 грн на 1 гостя

 • Доставка закусок в боксах

  Стіл для святкування дня народження на роботі або вдома. Доставка їжі для організації святкового столу на день народження, ювілей або корпоративну подію.

  Вартість доставки боксу закусок на день народження на одну адресу доставки - від 800 грн

Отримати меню

Кейтеринг від компанії Євроланч

Кейтеринг від Євроланч це:

 • Сучасна смачна їжа в високому виконанні
 • Безпека на всіх етапах приготування, логістики та обслуговування
 • Вишукане оформлення і декор
 • Стильні меблі, дорогий посуд, професійне обладнання
 • Досвідчений персонал: офіціанти, бармени, кухарі та менеджери
 • Бездоганне обслуговування

Кейтеринг (catering, кейтеринг, кетеринг) – особливий вид послуг, який пов'язаний з забезпеченням харчування, здебільшого саме виїзного. У перекладі з англійської, поняття кейтеринг (catering) означає ресторан виїзного обслуговування (Виїзд до клієнта, в призначений час і місце, з повним ресторанним сервісом). Саме виїзний ресторан дозволяє оперативно підготувати святкові та урочисті заходи та провести їх на високому рівні.

Кейтеринг має ряд переваг: завдяки йому можна проводити заходи в будь-якому місці і в будь-який час. Кейтеринг — мобільний та зручний, бо він не прив'язаний до певного приміщення або кухні. До клієнта може доставлятися абсолютно все: повний набір необхідного обладнання для кейтеринг-сервісу, меблі, посуд, офіціанти, бармени, кухарі та менеджери. Кейтерингові послуги — це професійно, якісно, швидко і красиво та незвичайно.

Безпечний кейтеринг від сертифікованої кейтерингової компанії!

Кейтерінгова компанія «ЕвроЛанч» особливу увагу приділяє високим показникам сервісу і якості своєї продукції, не залежно від її типу, будь то вишукана банкетна страва або маленькі канапешки з легкою закускою.

У грудні 2019 роки ми пройшли сертифікацію і отримали Сертифікат НАССР (ISO 22000: 2018) № V.015-19 від 17.12.2019, який підтверджує ефективну систему управління безпекою виробництва і надання послуг відповідно до міжнародних стандартів.

Наша система управління безпекою виробництва їжі, заснована на принципах НАССР, успішно пройшла аудит незацікавленої стороною (органом по сертифікації) і визнанатакою, що відповідає принципам НАССР.

Про безпечний кейтеринг

Наші кейтерингові послуги характеризуються:

 • мобільністю співробітників нашої кейтеринговой компанії,
 • орієнтацією на конкретний захід, що проводиться виїзним рестораном,
 • повною технічною оснащеністю кейтерингу для проведення найрізноматітніших урочистостей (наприклад, при виїзному обслуговуванні, ми обов'язково використовуємо термоконтейнери та інше кейтеринговое обладнання для збереження температури страв)

Головне для нас - не задовольнити, а перевершити очікування клієнта!

Ми цінуємо кожного свого замовника, його смаки та переваги, а також намагаємося робити так, щоб послуги кейтерингу були доступні широкому колу потенційних споживачів. Головна мета виїзного заходу грунтується на прагненні не просто задовольнити, а завжди перевершити очікування наших клієнтів в створенні саме тієї атмосфери, котру вони та їхні гості очікують від свята.

Проведення фуршетів і банкетів

Ми готові надати послуги з організації виїзних заходів в форматі фуршетів або банкетів на найвищому рівні.

Орієнтуючись на Ваші побажання, ми складемо меню, підберемо персонал, подбаємо про сервірування та організуємо процес обслуговування, створюючи при цьому неповторно урочисту атмосферу.

Залежно від особливостей заходу ми запропонуємо оптимальний варіант фуршетного або бакетного меню і можемо запропонувати проведення заходу в одному з наших залів, які розраховані на обслуговування до 400 гостей в фуршетном і від 30 до 100 осіб в банкетному форматі. Крім того, ми готові надати послуги виїзного ресторанного обслуговування та провести фуршет, банкет на вашій території.

Для успішного їх проведення наша компанія враховує численні “дрібниці”. На високому рівні організований фуршет або банкет здатний кожною своєю продуманою і бездоганно здійсненою деталлю підкреслити дух свята і перетворити його в неповторну і незабутню подію. Ми пропонуємо Вам оцінити всі переваги, які здатний надати правильно організований фуршет, банкет. Висококваліфікований персонал, вишукана кухня, зачаровує оформлення залів, і, зрозуміло, атмосфера справжнього свята принесуть Вам найяскравіші та позитивні враження, що, безумовно, запам'ятаються Вам і всім Вашим гостям.

Накопичивши величезний досвід в області громадського харчування в цілому, і організації фуршетів, банкетів зокрема, ми не стали приводити надання послуг кейтерингу до шаблонного переліку формалізованих процедур, а практикуємо індивідуальний підхід до кожної події. Ми готові організувати будь-який захід в форматі банкету або фуршету за індивідуальним замовленням з обов'язковим виконанням всіх побажань клієнтів. Для нас організація фуршетів, банкетів — це чітко налагоджений протягом багатьох років механізм і цілий комплекс послуг, а для Вас вони стануть безтурботними заходами, що несуть радість і святкові веселощі.

Кейтерінкова компанія ЄвроЛанч готова організувати кейтеринг-обслуговування будь-якого заходу за індивідуальним замовленням з обов'язковим виконанням всіх побажань клієнтів. Для нас кейтеринг - це чітко налагоджений протягом багатьох років механізм і цілий комплекс послуг, а для Вас вони стануть безтурботними заходами, що несуть радість і святкові веселощі.

Замовити кейтеринг


Нова послуга для індивідуальних клієнтів!

Для приватних клієнтів пропонуємо доставку додому в межах Києва кулінарних виробів з високоякісних продуктів для домашнього приготування. Ви можете замовити готову страву або свіжоморожений напівфабрикат. Займайтесь своїми улюбленими справами, а про страви до вашого столу подбаємо ми!

Перейти на сайт кулінарії для оформлення замовлення на доставку додому напівфабрикатів або готових страв >>>

Новим клієнтам

Залишити заявку прямо зараз, щоб замовити дегустацію (для компаній від 10 чол)

Замовити дегустацію

Існуючим клієнтам

Ваша думка дуже важлива для нас! Ми з вдячністю приймаємо всі Ваші коментарі!

Залишити відгук