Доставка гарячих обідів в Києві

Сертифікат НАССР (ISO 22000: 2018) № V.015-19 від 17.12.2019*

виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Система управління безпекою виробництва страв

*виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Організація та проведення фуршетів та банкетів

Ми готові надати послуги з організації виїзних заходів в форматі фуршетів або банкетів на найвищому рівні. Орієнтуючись на Ваші побажання, ми складемо меню, підберемо персонал, подбаємо про сервірування та організуємо процес обслуговування, створюючи при цьому неповторно урочисту атмосферу. Залежно від особливостей заходу ми запропонуємо оптимальний варіант фуршетного або бакетного меню і можемо запропонувати проведення заходу в одному з наших залів, які розраховані на обслуговування до 400 гостей в фуршетном і від 30 до 150 осіб в банкетному форматі. Крім того, ми готові надати послуги виїзного ресторанного обслуговування та провести фуршет, банкет на вашій території.

>Кейтеринговые услуги. Фуршеты, банкеты
ЄвроКейтеринг - www.eurocatering.com.ua

Для успішного їх проведення наша компанія враховує численні “дрібниці”. На високому рівні організований фуршет або банкет здатний кожною своєю продуманою і бездоганно здійсненою деталлю підкреслити дух свята і перетворити його в неповторну і незабутню подію. Ми пропонуємо Вам оцінити всі переваги, які здатний надати правильно організований фуршет, банкет. Висококваліфікований персонал, вишукана кухня, зачаровує оформлення залів, і, зрозуміло, атмосфера справжнього свята принесуть Вам найяскравіші та позитивні враження, що, безумовно, запам'ятаються Вам і всім Вашим гостям.

Накопичивши величезний досвід в області громадського харчування в цілому, і організації фуршетів, банкетів зокрема, ми не стали приводити надання послуг кейтерингу до шаблонного переліку формалізованих процедур, а практикуємо індивідуальний підхід до кожної події. Ми готові організувати будь-який захід в форматі банкету або фуршету за індивідуальним замовленням з обов'язковим виконанням всіх побажань клієнтів. Для нас організація фуршетів, банкетів — це чітко налагоджений протягом багатьох років механізм і цілий комплекс послуг, а для Вас вони стануть безтурботними заходами, що несуть радість і святкові веселощі.

Новим клієнтам

Залишити заявку прямо зараз, щоб замовити дегустацію (для компаній від 10 чол)

Замовити дегустацію

Існуючим клієнтам

Ваша думка дуже важлива для нас! Ми з вдячністю приймаємо всі Ваші коментарі!

Залишити відгук