Доставка гарячих обідів в Києві

Сертифікат НАССР (ISO 22000: 2018) № V.015-19 від 17.12.2019*

виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Система управління безпекою виробництва страв

*виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Кейтерингова компанія «Євроланч»

Історія створення

Історія виникнення кейтерингової компанії «Євроланч» бере свій початок в 2006 році, коли на тлі стрімкого зростання ринку громадського харчування компанія, що управляла на той час мережею ресторанів швидкого харчування «Єврохата», відкрила для своїх клієнтів додаткову послугу з доставки обідів. З цього моменту ми перебували в стані постійного пошуку рішень для систематизації і поліпшення сервісу доставки їжі. Бажання подальшого розвитку стало двигуном для розробки єдиних стандартів навчання персоналу, технології обладнання, приготування, фасування страв, процесу замовлення і доставки готових обідів в офіси. За цей час ми пройшли етапи проб і помилок, розвитку і зростання, безперервно накопичуючи безцінний досвід. Непрості економічні періоди стали поштовхом для оптимізації і пошуку нових рішень, що призвели до якісних змін в послузі доставки обідів.

Інтер'єр ресторану швидкого харчування

«Євроланч» сьогодні

Сьогодні кейтерінгова компанія «Євроланч» є структурним підрозділом групи компаній «Євросіті» - одного з лідерів на ринку громадського харчування, який об'єднав під своїм управлінням мережу ресторанів швидкого харчування, кейтеринговую службу, кафе, кав'ярні та інші заклади з метою надання комплексних високоякісних послуг у сфері громадського та корпоративного харчування.

Інтер'єр закладу корпоративного харчування

Для повноцінного офісного харчування співробітників в большінствe випадків (для невеликих і середніх компаній) ми пропонуємо традиційне рішення - послугу доставки обідів, яка надається в Києві і передмісті. Для великих же організацій найчастіше потрібна розробка індивідуального рішення спеціально під потреби конкретного корпоративного клієнта. За роки роботи нам довелося здійснити сотні проектів з організації корпоративного харчування як по індивідуально розробленим рішенням, так і в якості доведеної до відпрацьованого бізнес-процесу послуги доставки їжі в офіс.

Інтер'єр закладу громадського харчування

Основні послуги


Безпека харчування

Безпечне харчування

Принципи управління якістю послуги доставки їжі.

Повний пакет дозвільної документації. Система управління безпекою приготування страв за міжнародними стандартами ISO 22000: 2018. Сертифікат НАССР № V.015-19 від 17 грудня 2019 року.  

Наше виробництво

Виробництво обідів для доставки

Потужна технічеcкая виробнича база.

Підприємства оснащені всім необхідним якісним і сучасним обладнанням: від професійного обладнання для зберігання, обробки сировини і приготування їжі до систем вентиляції та кондиціонування.  

Свіжі та екологічно чисті продукти

Сировина для приготування обідів

Готуємо виключно зі свіжих і екологічно чистих продуктів.

Сировина, що надходить від перевірених постачальників періодично піддається аналізу, а також перевіряються сертифікати якості продукції, що постачяється.  

Збалансоване харчування

по-домашньому смачна та корисна їжа

В основі формування нашого меню лежить принцип збалансованого харчування.

Наші клієнти отримують тільки все найцінніше і життєво необхідне для своєї повноцінної життєдіяльності в якості по-домашньому смачної і корисної їжі.  


Рішення для організації корпоративного харчування

Нами накопичено величезний досвід в питанні організації харчування, як для невеликих, так і великих компаній, і нам дійсно є, чим пишатися. Нами розроблені, введені в експлуатацію і успішно працюють ззаклади корпоративного харчування в різних форматах:

  • Столові з повним циклом виробництва. Повноцінний формат організації корпоративного харчування з повним виробничим циклом.
  • Столові з неповним циклом виробництва. Доставка їжі з високим ступенем готовності, доведення до повної готовності в пункті видачі.
  • Буфети, пункти роздачі та прийому їжі. Доставка готової їжі / гарячих обідів з організацією лінії роздачі.
  • Доставка обідів. Доставка готової їжі, індивідуально фасованих гарячих обідів, без організації лінії роздачі.

Обираючи кейтеринговую компанію «Євроланч» в якості постачальника послуг з доставки обідів или організації корпоративного харчування / в тому числі - з проектування та будівництва їдальні /, ви не тільки заощадите ресурси, а й гарантовано в короткий термін отримаєте професійне рішення щодо забезпечення харчування ваших співробітників.


Нова послуга для індивідуальних клієнтів!

Для приватних клієнтів пропонуємо доставку додому в межах Києва кулінарних виробів з високоякісних продуктів для домашнього приготування. Ви можете замовити готову страву або свіжоморожений напівфабрикат. Займайтесь своїми улюбленими справами, а про страви до вашого столу подбаємо ми!

Перейти на сайт кулінарії для оформлення замовлення на доставку додому напівфабрикатів або готових страв >>>

Новим клієнтам

Залишити заявку прямо зараз, щоб замовити дегустацію (для компаній від 10 чол)

Замовити дегустацію

Існуючим клієнтам

Ваша думка дуже важлива для нас! Ми з вдячністю приймаємо всі Ваші коментарі!

Залишити відгук