Доставка гарячих обідів в Києві

Сертифікат НАССР (ISO 22000: 2018) № V.015-19 від 17.12.2019*

виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Система управління безпекою виробництва страв

*виробництво страв у відповідності до міжнародних стандартів

Кейтерингова компанія «Євроланч»

Історія створення

Історія виникнення кейтерингової компанії «Євроланч» бере свій початок в 2006 році, коли на тлі стрімкого зростання ринку громадського харчування компанія, що управляла на той час мережею ресторанів швидкого харчування «Єврохата», відкрила для своїх клієнтів додаткову послугу з доставки обідів. З цього моменту ми перебували в стані постійного пошуку рішень для систематизації і поліпшення сервісу доставки їжі. Бажання подальшого розвитку стало двигуном для розробки єдиних стандартів навчання персоналу, технології обладнання, приготування, фасування страв, процесу замовлення і доставки готових обідів в офіси. За цей час ми пройшли етапи проб і помилок, розвитку і зростання, безперервно накопичуючи безцінний досвід. Непрості економічні періоди стали поштовхом для оптимізації і пошуку нових рішень, що призвели до якісних змін в послузі доставки обідів.

Інтер'єр ресторану швидкого харчування

«Євроланч» сьогодні

Сьогодні кейтерінгова компанія «Євроланч» є структурним підрозділом групи компаній «Євросіті» - одного з лідерів на ринку громадського харчування, який об'єднав під своїм управлінням мережу ресторанів швидкого харчування, кейтеринговую службу, кафе, кав'ярні та інші заклади з метою надання комплексних високоякісних послуг у сфері громадського та корпоративного харчування.

Інтер'єр закладу корпоративного харчування

Для повноцінного офісного харчування співробітників в большінствe випадків (для невеликих і середніх компаній) ми пропонуємо традиційне рішення - послугу доставки обідів, яка надається в Києві і передмісті. Для великих же організацій найчастіше потрібна розробка індивідуального рішення спеціально під потреби конкретного корпоративного клієнта. За роки роботи нам довелося здійснити сотні проектів з організації корпоративного харчування як по індивідуально розробленим рішенням, так і в якості доведеної до відпрацьованого бізнес-процесу послуги доставки їжі в офіс.

Інтер'єр закладу громадського харчування

Основні послуги


Безпека харчування

Безпечне харчування

Принципи управління якістю послуги доставки їжі.

Повний пакет дозвільної документації. Система управління безпекою приготування страв за міжнародними стандартами ISO 22000: 2018. Сертифікат НАССР № V.015-19 від 17 грудня 2019 року.  

Наше виробництво

Виробництво обідів для доставки

Потужна технічеcкая виробнича база.

Підприємства оснащені всім необхідним якісним і сучасним обладнанням: від професійного обладнання для зберігання, обробки сировини і приготування їжі до систем вентиляції та кондиціонування.  

Свіжі та екологічно чисті продукти

Сировина для приготування обідів

Готуємо виключно зі свіжих і екологічно чистих продуктів.

Сировина, що надходить від перевірених постачальників періодично піддається аналізу, а також перевіряються сертифікати якості продукції, що постачяється.  

Збалансоване харчування

по-домашньому смачна та корисна їжа

В основі формування нашого меню лежить принцип збалансованого харчування.

Наші клієнти отримують тільки все найцінніше і життєво необхідне для своєї повноцінної життєдіяльності в якості по-домашньому смачної і корисної їжі.  


Рішення для організації корпоративного харчування

Нами накопичено величезний досвід в питанні організації харчування, як для невеликих, так і великих компаній, і нам дійсно є, чим пишатися. Нами розроблені, введені в експлуатацію і успішно працюють ззаклади корпоративного харчування в різних форматах:

  • Столові з повним циклом виробництва. Повноцінний формат організації корпоративного харчування з повним виробничим циклом.
  • Столові з неповним циклом виробництва. Доставка їжі з високим ступенем готовності, доведення до повної готовності в пункті видачі.
  • Буфети, пункти роздачі та прийому їжі. Доставка готової їжі / гарячих обідів з організацією лінії роздачі.
  • Доставка обідів. Доставка готової їжі, індивідуально фасованих гарячих обідів, без організації лінії роздачі.

Обираючи кейтеринговую компанію «Євроланч» в якості постачальника послуг з доставки обідів или організації корпоративного харчування / в тому числі - з проектування та будівництва їдальні /, ви не тільки заощадите ресурси, а й гарантовано в короткий термін отримаєте професійне рішення щодо забезпечення харчування ваших співробітників.

Новим клієнтам

Залишити заявку прямо зараз, щоб замовити дегустацію (для компаній від 10 чол)

Замовити дегустацію

Існуючим клієнтам

Ваша думка дуже важлива для нас! Ми з вдячністю приймаємо всі Ваші коментарі!

Залишити відгук